ХАРКІВ - колиска
українського радіо
16 листопада 1924 року в Харкові почала роботу
перша в Україні радіомовна станція.
Цей день, згідно Розпорядженню Президента України,
став офіційною датою народження Українського радіомовлення.

Про нас

Харківська філія Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (далі ХФ КРРТ) створене на загальнодержавній власності наказом Міністерства зв'язку України від 04 жовтня 1991 року № 101, входить до складу Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, який передано до сфери управління Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Харківська філія Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення є одним з найбільших операторів телекомунікацій в Україні. Основним напрямком діяльності підприємства є розповсюдження телевізійних та радіопрограм державних, загальнонаціональних, регіональних та місцевих телерадіокомпаній. Мовлення ведеться як в аналоговому так і в новітньому цифровому форматі DVB-T2. Технічні засоби мовлення ДП ХОРТПЦ забезпечують прийом споживачами програм на всій території Харківської області. Висококваліфіковані фахівці підприємства забезпечують безперебійну роботу обладнання та високу якість сигналу в ефірі.

Радіорелейне обладнання ХФ КРРТ дозволяє здійснювати передачу великих обсягів інформації як в межах Харківської області так і всієї України. Впроваджуються нові цифрові технології, що вже сьогодні дозволяє на окремих напрямках передавати дані зі швидкістю до 150 Мб/с.

Крім того, підприємство надає широкий спектр послуг по розміщенню та технічному обслуговуванню телекомунікаційного обладнання операторам мобільного зв’язку, широкосмугового доступу до інтернету та інших видів сучасних технологій зв’язку. Замовникам надаються послуги кваліфікованого персоналу і можливість використовувати висотні споруди та розвинуту інфраструктуру підприємства по всій Харківської області.

На протязі тривалих років ХФ КРРТ тісно і плідно співпрацює з всіма своїми замовниками та завжди відкрито до реалізації будь-яких нових ідей і проектів.

На підприємстві створена і працює метрологічна служба, у складі: калібрувальної лабораторії, яка здійснює калібрування та ремонт засобів вимірювальної техніки, контроль якісних показників засобів радіомовлення і телебачення підприємства; електротехнічної і санітарно-гігієнічної лабораторій, які проводять вимірювання і випробування у сфері поширення державного метрологічного нагляду для свого підприємства і для інших замовників.

Підприємство діє на основі Ліцензій, що видані Національною комісією з питань регулювання зв'язку України.

  • Ліцензія НКЗПРЗУ АB № 546186 "Надання в користування каналів електрозв'язку на території Харкова та Харківської області".
  • Ліцензія НКЗПРЗУ АB № 546183 "Технічне обслуговування і експлуатація мереж ефірного телемовлення на території міста Харкова та Харківської області".
  • Ліцензія НКЗПРЗУ АB № 546182 "Технічне обслуговування і експлуатація мереж ефірного радіомовлення на території міста Харкова та Харківської області".

Покриття

Харківська філія Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення забезпечує населення Харківської області телебаченням та радіомовленням в такому обсязі (у відсотках до загальної кількості населення):

  • Програмою УТ-1: 97%;
  • Програмою 1+1 :97,7%;
  • Програмою "Інтер":96,8%;
  • Програмою обласного державного телебачення(ОДТРК):70,4%;
  • Програмою УР-1: 84,2%;
  • Програмою УР-2+УР-3:87,2%.


ortpc.kharkov.ua